Balçova temizlik

01

Aralik

BALÇOVA TEMİZLİK ŞİRKETİNİ TERCİH ETMENİZ SİZLERE BÜYÜK AVANTAJLAR SAĞLAYACAKTIR.
BALÇOVA TEMİZLİK FİRMAMIZ NARLIDERE TEMİZLİK VE İZMİR TEMİZLİK FİRMASININ YAN KURULUŞUDUR. EV İŞYERİ FABRİKA DIŞCEPHE CAM TEMİZLİK HALI YIKAMA KOLTUK TEMİZLİK İŞLERİNİDE YAPAN TÜRKİYEDE TEK VE RAKİPSİZ BİR TEMİZLİK HİZMET FİRMASIDIR.
     TEMİZLİK FİRMAMIZ

  
İZMİR,MENDERES,TORBALI,KEMALPAŞA,BORNOVA,KARŞIYAKA,ÇİĞLİ,MENEMEN,ALİAĞA,FOÇA,NARLIDERE,SEFERİHSAR
URLA,ÖZDERE,ÇEŞMEDE
EV,OTEL,YAZLIK,VİLLA,SİTE,TATİLKÖYLERİ,KONAK,HAVUZ,OKUL,CAMİ,SPORTESİSLERİ,TEMİZLİK HİZMETLERİ VERMEKTEDİR.

KISACASI BALÇOVA TEMİZLİK BÜTÜN EGEYE TEMİZLİK HİZMETİ VERMEKTEDİR.
BALÇOVA TEMİZLİK,BALÇOVA TEMZLİK FİRMASI,BALÇOVA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ,BALÇOVA İŞ YERİ TEMİZLİĞİ,BALÇOVADA GÜNDELİKÇİ ELEMAN,BALÇOVA OKUL TEMİZLİĞİ BALÇOVA DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ
 

BALÇOVA TEMİZLİK FİRMASI İZMİR TEMİZLİK FİRMASI TARAFINDAN,BALÇOVA.DE VE ÇEVRESİNE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN KURULMUŞTUR.BALÇOVA TEMİZLİK ŞİRKETİ PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.

BALÇOVA TEMİZLİK HİZMETLERİ İZMİR BALÇOVA TEMİZLİK FİRMASI, OLARAK 1997 YILINDA,N BU YANA BALÇOVA VE CİVARINDA TEMİZLİK FİRMASI HİZMETİ VERMEKTEDİR , İLK KURULDUĞU YILLARDA, SADECE EV VE İŞYERİ TEMİZLİĞİ HALI KOLTUK YIKAMA,EVDE KOLTUK TEMİZLĞİ OLARAK HİZMET VERİYORDU ..

BALÇOVA TEMİZLİK FİRMASI, OLARAK HER ZAMAN EĞİTİM,Lİ ,DİSİPLİNLİ VE GÜLER YÜZLÜ, PERSONELİ İLE KALİTELİ HİZMET SUNAN FİRMAMIZ KISA ZAMANDA MÜŞTERİ POTANSİYEL, İNİ HIZLA ARTIRARAK SEKTÖRDEKİ YERİNİ ALMIŞTIR.BALÇOVA,DE DE TEMİZLİK MERKEZİ OLARAK TÜM TEMİZLİK SORUNLARINIZDA YANINIZDADIR.
BALÇOVA TEMİZLİK HERZAMAN SİZE EN YAKIN TEMİZLİK ŞİRKETİ,DİR
UNUTMAYIN BALÇOVA TEMİZLİK OLMAZSA OLMAZLARINIZ ARASINDA OLMALI.

 

Paylas

Bize Ulaşın --0 532 542 08 65

Bize Ulaşın --0 532 542 08 65

Hizmetlerimizden sınırsız şekilde faydalanın!